Przedwzmacniacze i przewody

Przedwzmacniacze gramofonowe

KARTA PRODUKTU

SOL MM/MC

SOL MM – przedwzmacniacz gramofonowy do wkładek MM. Jest to konstrukcja tranzystorowa mająca swój rodowód w urządzeniach studyjnych Haiku-Audio. Układ pracuje w klasie A-SE. Każdy z kanałów przedwzmacniacza posiada osobny stabilizowany zasilacz. W całym układzie użyto wyłącznie najwyższej jakości kondensatorów zwijanych WIMA oraz elektrolitycznych Nichicon-Gold. Na panelu frontowym ze szczotkowanego aluminium umieszczono kontrolkę, z tyłu obudowy znajdują się gniazda firmy NEUTRIK oraz gniazdo sieciowe, włącznik i złącze masy. SOL MC jest przeznaczony do wzmacniania sygnału wkładek MC. SOL MM+MC jest przeznaczony do wzmacniania sygnału wkładek MM i MC.

SOL MM – CENA: 2 400

SOL MC – CENA: 2 900

SOL MM+MC – CENA: 3 500

TEST – SOL MM – Dynamika i bas w służbie winylu - WSTEREO.PL

TEST – SOL MM – STEREO I KOLOROWO

KARTA PRODUKTU

Ganymede 4P MM/MC

Lampowy przedwzmacniacz gramofonowy, którego konstrukcja oparta jest na topologii studyjnego przedwzmacniacza Haiku nr606. Lampy 12AX7 w połączeniu równoległym wnoszą bardzo niskie szumy i zniekształcenia. Korekcję RIAA zapewnia pasywny korektor RC wykorzystujący precyzyjne rezystory metalizowane oraz precyzyjnie dobierane kondensatory zwijane. Urządzenie jest zbudowane techniką montażu przestrzennego, a układ nie jest objęty żadnym sprzężeniem zwrotnym. Funkcjonalność przedwzmacniacza Ganymede można rozbudowywać dostosowując go do potrzeb słuchacza. Wszystkie stopnie pracują w klasie A.

Wersja przeznaczona do wkładek MM i MC wyposażona jest dodatkowo w profesjonalne transformatory sprzęgające stosowane w wysokiej klasy urządzeniach studyjnych.


GANYMEDE 4P MM – CENA: 4 900

GANYMEDE 4P MM+MC – CENA: 6 100

Przewody

Haiku-Audio Interkonekt RCA

RCA – srebrzona linka miedziana (OFC) w plecionym ekranie – wewnętrzna izolacja wykonana jest z elektretu, przez co przewód zachowuje się jak gdyby był wstępnie spolaryzowany napięciem stałym – podobny skutek uzyskuje się w ekskluzywnych przewodach podpinając zewnętrzne zasilanie. Przewód umieszczony jest luźno wewnątrz dielektryka, w wyniku tego powstaje naturalna izolacja powietrzna niemal na całej jego długości – uzyskano w ten sposób niezwykle niską pojemność. Przewód zakończono z obu stron specjalnymi wtyczkami CMC produkowanymi wg specyfikacji Haiku-Audio. Materiały użyte do budowy samego przewodu oraz zastosowane wtyki powodują, że jest on niezwykle wytrzymały mechanicznie. Długość 2x75cm. Inne długości dostępne na zamówienie.

Interkonekt RCA 2x75 cm – CENA: 590

TEST – PRZEWODY - Zgrany duet – WSTEREO.PL

Haiku-Audio Comet 6

Przewód głośnikowy Comet 6 to 6 żyłowy splot miedziany (OFC) z wtykami bananowymi hollow. Specyficzny układ splotu minimalizuje wpływ zmian pola elektromagnetycznego na pobliskie kable sygnałowe i odwrotnie – chroni sygnał głośnikowy przed wpływem ewentualnych szkodliwych zakłóceń.

Comet 6 2x275 cm – CENA: 950

TEST – PRZEWODY – Nowe przewody i SOL MM - WSTEREO.PL